[Japonia] Złodziej śmieciarki schwytany

Tokijska policja metropolitalna ogłosiła w piątek, że pojmany został barman z dzielnicy Roppongi oskarżony o kradzież śmieciarki. Zdarzenie miało miejsce 28 lipca, o godzinie 7:50. 23 letni Shunsuke Honma nielegalnie wkradł się do kabiny śmieciarki kiedy ta była stała na ulicy i odjechał.
Oskarżony o kradzież przyznał się do winy. Powiedział, że kłopotem dla niego był fakt, że poranne pociągi są zatłoczone. Jak donosi policja, kierowca śmieciarki wysiadł zostawiając pojazd z włączonym silnikiem kiedy do akcji wkroczył Honma. Przejechał on 2 kilometry po czym porzucił pojazd przy stacji JR Shimbashi. Kierując się w kierunku Ginzy otwierał drzwi innych pojazdów w pobliżu. Dwie godziny przed incydentem Honma pił w jednym z barów w Roppongi. Według policji na nagraniach z monitoringu widać było go otwierającego drzwi licznych pojazdów w czasie przed dokonaniem kradzieży. Po porzuceniu ukradzionego pojazdu Honma poprosił kolejnego kierowcę śmieciarki czy ten nie mógłby go podwieźć na teren Kachidoki w okręgu Chuo. Ponieważ Honma nie posiadał prawa jazdy policja rozważa również postawienie mu zarzutów złamania kodeksu ruchu drogowego.


Wilku

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.