[Japonia] Japonka podejrzana o zabójstwo siedmiu mężczyzn

65-letnia kobieta jest podejrzana o zabójstwo swoich czterech mężów oraz trzech partnerów przez podanie mężczyznom cyjanku. Rzekomo robiła to, aby otrzymywać pieniądze z ubezpieczeń. Podobno udało jej się w ten sposób zgarnąć 4.3 mln funtów. Kobieta uparcie twierdzi że nikogo nie zabiła oraz że nie ma pojęcia w jaki sposób używa się cyjanku.
Chisako Kakehi została zatrzymana wczoraj w Kioto, po tym, jak po sekcji zwłok jej męża w jego organizmie wykryto cyjanek. Policja jednak rozpoczęła dochodzenie w jej sprawie pod koniec ubiegłego roku po śmierci jej ostatniego męża. Policję zaniepokoił fakt że partnerzy tej kobiety umierali dosyć szybko po związaniu się z nią. Po sekcji zwłok niektórych z mężczyzn okazało się że w ich krwi był obecny cyjanek, stąd podejrzenia.
Chisako Kakehi była kilkakrotnie przesłuchiwana w związku ze zgonami mężów i mężczyzn, z którymi się spotykała. Prokuratura dopiero teraz zdecydowała się na areszt. Jeśli śledczy udowodnią, że to Chisako Kakehi zabiła swoich byłych parterów, grozi jej kara dożywotniego więzienia.

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.