[Japonia/GAMESCOM] Disgaea 5 Complete na PC opóźniona do października

Nippon Ichi Software America ogłosiło 17 sierpnia, że znów opóźnia ukazanie się gry Disgaea 5 Complete na PC do października tego roku. Gra oryginalnie miała się pojawić na platformie Steam 7 maja, po czym została opóźniona aż do lata. We wrześniu gra zamknie wersję beta.

NISA obniżyło cenę gry z US$49.99 na US$39.99 oraz obniżono cenę preorderu na 29.99 dolarów. Ci, którzy zamówili grę w preorderze w maju otrzymają dodatkowo artbook z edycji gry “Digital Dood” NISA zwróciła się do Valve o zwrot wszystkich dotychczasowych zakupów gry.

Gra będzie zawierała angielską i japońską ścieżkę dźwiękową z możliwością francuskich napisów.

Gra ta, pierwotnie stworzona przez Nippon Ichi Software na PlayStation 4 ujrzała światło dzienne w Japonii w marcu 2015 roku a w Stanach w październiku. Następnie gra została wydana na Nintendo Switch. W europie ta wersja ukazała się w ostatnim maju, w wersji fizycznej i cyfrowej.


Hikan

Tagi:  

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.