Gra przeglądarkowa Re:Zero wychodzi w Japonii.

Gra przeglądarkowa z oficjalną historią ukarze się w Japonii w lipcu tego roku.

Wytwórnia gier EXNOA ogłosiła w poniedziałek 21 czerwca, że w lipcu wypuści grę przeglądarkową na platformie DMM o tytule Re: Zero Kara Hajimeru Isekai Seikatsu: Kinsho to Nazo no Seirei (Re:ZERO – Starting Life in Another World- The Forbidden Book and the Mysterious Spirit)

Autor nowelki Re:Zero Tappei Nagatsuki nadzoruje oryginalną historię na której oparta będzie gra. Tematyczną piosenkę o tytule “Crossroads” wykona Konomi Suzuki.

Historia rozpoczyna się kiedy Fene, duch z zakazanej księgi ratuje Subaru, który został osaczony przez Wolgrama.

Nowej postaci, którą jest Fene głosu udzieli Sumire Uesaka. Dodatkowo w rolę kolejnej nowej postaci jaką jest Coleena wcieli się Shiina Natsukawa. Coleena to tajemnicza dziewczyna, która twierdzi, że jest poszukiwaczem przygód. W grze pojawią się również postaci z oryginalnej serii, włączając w to Subaru, Emilię, Rem, Ram oraz Felt.

Dotychczasowo w Japonii ukazała się gra wypuszczona przez studia Spike Chunsoft i Numskull Games Re:ZERO – Starting Life in Another World: The Prophecy of The Throne (Re: Zero Kara Hajimeru Isekai Seikatsu – Itsuwari no Ōsen Kōho). Ukazała się ona w Japonii Ameryce Północnej w wersji na konsole PlayStation 4, Nintendo Switch oraz na PC poprzez platformę Steam.

Źródło: https://www.animenewsnetwork.com/daily-briefs/2021-06-21/re-zero-browser-game-with-original-story-launches-in-japan-in-july/.174187


Wilku

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.