Ni no Kuni: Cross Worlds dostanie grę na smartfony

Na oficjalnej stronie internetowej poświęconej grze Ni no Kuni: Cross Worlds studia Netmarble w oparciu o serię gier Level 5 Ni no Kuni, ogłoszono w poniedziałek 17 maja, że gra na smartfony zadebiutuje w Japonii 10 czerwca.

Uniwersum Ni no Kuni zachodniemu odbiorcy może być znane dzięki filmowi anime dostępnemu na serwisie Netflix.

Główny bohater historii z gry jest beta testerem w „Projekt N”, grze w wirtualnej rzeczywistości opracowanej przez Mirai Company z Ichi no Kuni. Świat z Projektu N znany jest właśnie jako Ni no Kuni, co można tłumaczyć jako drugi, równoległy świat.

Gra w stylu MMORPG będzie polegała na systemie real-time hack-and-slash gameplay, dla trybu gracz vs wróg oraz gracz vs gracz. Będzie dostępne 5 klas postaci: łotrzyk, niszczyciel, wiedźma, inżynier i szermierz. Gra będzie opierała się na silniku Unreal Engine 4.

Ni no Kuni: Cross Worlds będzie utrzymana w dotychczasowej estetyce animacji. Gameplay obracać się będzie wokół społeczności nazwanej kingdom, co pozwoli graczom na kooperację, współzawodnictwo i tworzenie gildii. Gracze będą mogli również zbierać i trenować pomocne duchy o nazwie „Imazen”.

Źrdódło: https://www.animenewsnetwork.com/daily-briefs/2021-05-18/ni-no-kuni-cross-world-smartphone-game-debuts-on-june-10/.172882


Wilku

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.