Relayer – nowe RPG od Kadokawa Games

Szef Kadokawa Games Yoshimi Yasuda podał do wiadomości w poniedziałek 24 maja, że jego firma opracowuje nową grę o nazwie Relayer. Będzie to symulacyjna RPG opracowana przez ten sam zespół, co pracował nad grą God Wars. Więcej informacji na temat nowego tytułu ma się pojawić w tym tygodniu w nowym numerze tygodnika Weekly Famitsu, wydawanego przez spółkę Kadokawa, ukarze się on w czwartek 27 maja w Japonii.

https://cdn.animenewsnetwork.com/thumbnails/max700x700/cms/news.4/173142/relayer.jpg

Gra God Wars Future Past była wydana na PlayStation 4 i PlayStation Vida w Japonii, Europie i Ameryce Północnej w czerwcu 2017 roku. Jej rozszerzona wersja pod tytułem God Wars The Complete Legend ukazała się w Japonii na Nintendo Switch, PS4 i PS Vita w czerwcu 2018 roku.

Platforma NIS America wypuściła God Wars The Complete Legend na Nintendo Swich w wersji kolekcjonerskiej oraz w wersji wirtualnej w Europie w sierpniu zaś w Ameryce Północnej we wrześniu 2018 roku.
Na komputery PC gra stała się dostępna poprzez platformę Steam w czerwcu 2019 roku.

Kadokawa Games ogłosiła w lipcu 2018 roku, że sequel God Wars 2 jest w trakcie tworzenia.

Źródło: https://www.animenewsnetwork.com/news/2021-05-24/kadokawa-games-reveals-new-relayer-simulation-rpg/.173142


Wilku

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.