Koniec Mangi Re:ZERO – The Frozen Bond

W druga części 14 rozdziału mangi autorstwa Minori Tsukahary będącej adaptacją anime Re:ZEROStarting Life in Another World – The Frozen Bond podano do wiadomości 23 maja, że manga skończy się na trzeciej części 14 rozdziału. Będzie on dostępny dostępny dla użytkowników aplikacji Manga Up! od 6 czerwca.

Wspomniane anime jest to OVA do oryginalnej historii i opowiada o spotkaniu Emili z Puckiem, bohaterów pierwotnego anime jak i prequelu w postaci noweli o tytule Re:ZERO Kara Hajimeru Zenjitsu-tan: Hyōketsu no Kizuna. Załączona ona była do pierwszego wydania w Japonii dysku Blu-ray z oryginalnym telewizyjnym anime.

Tsukahara wydała mangową adaptację na stronie internetowe Manga Up! należącej do grupy Square Enix oraz w aplikacji mobilnej wiosną 2020 roku. Square Enix opublikował drugi tom mangi 5 lutego tego roku.

OVA była wyświetlana w kinach w Japonii od listopada 2019 roku. Następnie wydana została na Blu-ray i DVD w kwietniu 2020 roku. Tego samego miesiąca streaming udostępniła platforma Crunchyroll.

Źródło: https://www.animenewsnetwork.com/news/2021-05-31/re-zero-the-frozen-bond-manga-ends-on-june-6/.173397


Wilku

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.