[Świat] Hiroyuki Sanada dołącza do obsady „Westworld”

W przyszłym roku będzie miała miejsce premiera drugiego sezonu produkcji HBO docenianej przez widzów oraz krytyków. W parku rozrywki stylizowanym na Dziki Zachód, gdzie goście mogą doświadczyć wszystkich aspektów tamtejszego życia, od wyjątkowego klimatu saloonów, do pościgów za przestępcami, swoje miejsce znajdzie również aktor japońskiego pochodzenia Hiroyuki Sanada. Nie wiadomo jeszcze w jaką wcieli się rolę, ale sądząc po doświadczeniu w kwestii filmów akcji oraz scen kaskaderskich, możemy założyć, że będzie to rola bardzo emocjonująca.

Sanada jest jednym z niewielu japońskich aktorów, którym udało się odnieść sukces w Hollywood. Zagrał między innymi w tegorocznym „Life”, „Pan Holmes” z 2015 roku oraz „Wolverine” z 2013 roku. Odnalazł się również na małym ekranie, grając w serialach „Zagubieni” oraz „Ostatni okręt”.


Sora

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.