[Japonia] Dziewczyny-okręty z gry Azur Lane dostaną anime, PV

Jak ogłoszono w sobotę podczas wydarzenia w Tokyo o nazwie “Azur Lane 1st Anniversary Important Announcement Stage” ekranizacja anime na podstawie gry smartfonowej Azur Lane, od Shanghai Manjuu i Xiamen Yongshi’s dostała zielone światło.

Anime reżyserować będzie Tensho (Grisaia, Rewrite, Kinmoza!) w założonym przez siebie w 2017 roku studiu Bibury Animation Studio. Za skrypt serii odpowiadać będzie Jin Haganeya (scenariusz Demonbane, skrypt Kamen Rider i Guilty Crown).

Podczas eventu w Tokijskim dystrykcie Akihabara ujawniono również, że Tsuchii (Girls und Panzer: Little Army) zajmuje się adaptacją gry do serii mangowej która ukarze się 26 października w grudniowym numerze Monthly Comic Rex, magazynu kompanii Ichijnsha.  Komediowa opowieść daily-life ‘Azur Lane Queen’s Orders (na zdjęciu poniżej) opowiadać będzie o tsundere królowej Elizabeth i jej szkolnej przyjaciółce Warspite.

Poniżej prezentacja postaci Kuon, Nekone, i Rurutie oraz teasery innych

wideo promocyjne gry :

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.