[Japonia] Nowe wideo promocyjne 3 sezonu Attack On Titan

Yoshiki, członek zespołu heavymetalowego nurtu visual kei ogłosił w piątek na swoim Twitterze i Instagramie, że jako wykonawca piosenki “Red Swan” będącej openingiem do 3 sezonu Attack On Titan będzie oznaczony “YOSHIKI featuring HYDE” zamiast jak wcześniej ogłaszano “X Japan featuring HYDE”. W postach w mediach społecznościowych opublikowano również wideo z klipem z utworu i animowanym materiałem z serialu telewizyjnego.

Wideo można obejrzeć pod tym linkiem

Crunchyroll ogłosił również w piątek, że rozpocznie nadawanie serii od 22 lipca o 2 po południu w przypadku odbiorców na tych samych terytoriach, w których witryna transmitowała drugi sezon programu.

Funimation nabyło prawa do wideo na żądanie i prawa do transmisji serii w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Australii i Nowej Zelandii. Crunchyroll, Funimation i Hulu będą transmitować serię w czasie emisji, a Funimation będzie transmitować angielski dubbing.

Nowy sezon będzie miał premierę w Japonii 22 lipca o 24:35 (faktycznie 23 lipca o godz. 00:45) na NHK (pokaz odbędzie się o 25:15 w regionie Kansai).

Sezon już miał swoją światową premierę na Anime Expo 8 lipca, a Funimation pokazał pierwszy odcinek z angielskimi napisami i angielskim dubbingiem w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie w zeszłym tygodniu.


Hikan

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.