[Hiszpania] Koncert Vocaloida IA w Madrycie

21 i 22 kwietnia 2018 r. odbędą się cztery koncerty Vocaloida IA w Madrycie, w Teatro Auditoro Casa de Campo. Będą to pierwsze jej show na żywo w Hiszpanii, stanowiące wstęp do światowej trasy koncertowej. Wydarzenie związane jest również z obchodami 150. rocznicy nawiązania stosunków dyplomatycznych między Hiszpanią a Japonią.

IA –ARIA ON THE PLANETES- jest pierwszym Vocaloidem od firmy 1st PLACE. Pojawiła się na rynku w styczniu 2012 r. i była najszybciej zdobywającą popularność wirtualną piosenkarką. Napisana pierwotnie na silniku Vocaloid3 (V3), doczekała się rozszerzeń IA Rocks (V3) oraz IA Talk (CeVIO Creative Studio S). Głosu użyczyła jej Lia, znana z piosenki „Tori no Uta”.

Bilety już są dostępne w cenach od 20 do 45 EUR, w zależności od miejsca pod sceną i dodatkowych bonusów w postaci gadżetów i wejścia na backstage. Podczas koncertów hologramowi towarzyszyć będą oficjalne tancerki.

Dla osób zdecydowanych lub wciąż zastanawiających się nad wyjazdem na koncert zorganizowanych został przez 1st PLACE i sklep Hachimaki konkurs na fanart. By wziąć w nim udział, trzeba mieć już kupiony bilet. Do wygrania są oficjalne produkty IA o wartości 100 EUR oraz możliwość spotkania z Kumiko Murayamą, dyrektor 1st PLACE i twórczynią tego Vocaloida.


Haji

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.