[Polska] Świąteczna Aoikowa playlista

Od jakiegoś czasu mamy grudzień, pomimo braku śniegu nie da się ukryć, że nieubłaganie zbliżają się święta. Świąteczne gadżety, punkty sprzedaży świerków i coroczny szał zakupów już od jakiegoś czasu wkręcają nas w świąteczną atmosferę, która również udzieliła się ekipie naszego radia. Elementem obowiązkowym w tworzeniu ciepłego klimatu świąt jest muzyka, stąd narodził się pomysł na stworzenie wyjątkowej świątecznej playlisty. W projekcie brali udział prezenterzy radia, którzy dzielnie przeszukiwali Internet w poszukiwaniu azjatyckich piosenek, które wprawią nie tylko ich, ale i słuchaczy naszego radia w ten ciepły, świąteczny klimat. Na playliście dostaniemy ogromny wachlarz piosenek pochodzących z całej Azji, należących do różnych gatunków, całkiem nowych i tych starszych, a nawet znajdziemy tam kilka coverów. Link do playlisty znajduje się poniżej, a ekipa radia Aoi życzy miłego słuchania.

https://www.facebook.com/Radioaoi/posts/1057918010920183

 


Dilla

Tagi:  

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.