[Polska] Pierwszy teaser anime od Radio AOI

Bardzo miło nam zaprezentować pierwszy teaser oryginalnej animacji od Radia AOI. Jest to pierwsza tego typu produkcja, której podjęło się nasze Radio.

Fabuła podążać będzie za przygodami Aoi-senpai, która, by zebrać mistyczne artefakty, będzie musiała zmierzyć się z wieloma przeciwnościami losu.


Prace nad animacją przeszły z fazy przygotowawczej do wykonawczej. Za całość – scenariusz, muzykę, rysunki, montaż – odpowiadają członkowie Ekipy. Film będzie wykonany metodą poklatkową i trwać będzie ok. 70 minut. W związku z tym ogłaszamy również, że niedługo rozpoczniemy zbiórkę na popularnej platformie crowdfundingowej. Dzięki partycypacji nie tylko przyczynicie się do podwyższenia jakości animacji (będziemy mogli poświęcić jej więcej czasu zamiast zarabiać na jedzonko), ale także będziecie mieć swój własny wkład w jej tworzenie i staniecie się częściowo właścicielami projektu. Dodatkowo, każdy, kto nas wesprze na platformie crowdfundingowej, otrzyma zestaw szkiców koncepcyjnych i ilustracji użytych w powyższym teaserze w wysokiej jakości!

Planowana data ukazania się filmu: 1.04.2020 r. Więcej informacji już wkrótce. Obserwujcie nas, by być na bieżąco!

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.