[Polska] Fani dziękują w przepiękny sposób za koncert 24K

23 stycznia 2016 roku w Warszawie odbył się koncert koreańskiego zespołu 24K. Zespół w zeszłym roku wydał nowy minialbum z tytułową piosenka „Super Fly”, którą możecie przesłuchać tutaj:

Nie zaskoczyłam was tą wiadomością, prawda?
A co jeśli powiem, że polscy fani postanowili okazać wdzięczność swoim ulubieńcom? W takich momentach jestem naprawdę dumna ze swoich rodaków. Nasze polskie 24U postanowiły w wyjątkowy sposób podziękować zespołowi za jego ciężką pracę.  Zaskakujący flashmob, którego przygotowali dla 24K sprawiła naprawdę wielką radość chłopakom i z pewnością dzięki temu nie zapomną o naszym kraju i swoich polskich fanach. Ja także wszystkim bardzo dziękuję za tak genialny pomysł, a zaciekawionych odsyłam do oglądania:

 


Elys

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.