[polska] Chiński Nowy Rok zawita do nas 19 lutego, jednak Kraków już rozpoczął świętowanie!

7 lutego mogliśmy wysłuchać wykładów w kinoteatrze Wrzos, a już 11 lutego w Audytorium Maximum odbędzie się cykl wykładów (m.in. „Co przynosi Rok Owcy?” oraz „Dlaczego w Nowy Rok Chińczycy nie zamiatają podłogi? O chińskich zakazach i tabu.”). Przygotowane zostały także tematyczne lekcje języka chińskiego, atrakcje dla dzieci i ceremonie parzenia herbaty. Będziecie także mieli możliwość wykaligrafowania swojego imienia lub dowolnie wybranej sentencji. Natomiast w samym Instytucie Konfucjusza już 28 lutego odbędzie się Dzień chińskiej medycyny. Wstęp na te imprezy jest wolny!
Osoby posiadające wejściówkę na obchody Nowego Roku będą mogły wysłuchać koncertu zespołu z Shanghaju.
To nie koniec atrakcji. Już 19 lutego – w dzień Nowego Roku – w Muzeum Narodowym odbędzie się wernisaż wystawy „W przestrzeni Smoka”.

Nie martwcie się, jeśli nie zdobyliście wejściówki! Codziennie na facebooku Instytutu Konfucjusza pojawiają się okazja do wygrania dwuosobowego zaproszenia na obchody Nowego Roku – wystarczy odpowiedzieć na pytanie!


Skeri

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.