[POLSKA] The Basement: Asian Week – Najważniejsze informacje

Słyszeliście o wydarzeniu  Asian Week organizowanym przez grupę The Basement? Napewno tak, a jeśli nie to trochę przeczytacie tutaj a więcej usłyszycie na audycji-wywiadzie, już niedługo w naszym radiu.

Oto, jak grupa The Basement opisuje w skrócie swoje wydarzenie o nazwie “Asian Week”

The Basement: Asian Week to najnowszy projekt grupy The Basement – profesjonalistów, tworzących największe imprezy w Polsce. Wydarzenie Asian Week to weekend wraz z towarzyszącymi mu atrakcjami odbywającymi się przez cały tydzień! Asian Week to przedsięwzięcie skupiające się na tematyce popkultury oraz historii i folkloru Azji: Japonii, Korei i Chin. W ostatni weekend września będziecie mieli okazję poznać egzotyczne kultury na nowo, usłyszeć dźwięki tradycyjnej muzyki azjatyckiej, skosztować pysznych specjałów tamtej kuchni oraz spotkać się z ludźmi pełnymi pasji!

A więc!

Gdzie? 

w Szkole Podstawowej nr 83 „Łejery” im. Emilii Waśniowskiej przy ulicy Brandstaettera 1.     czyli w samym centrum Poznania

Kiedy?

28-30 września 2018 roku

 

Niektóre z atrakcji:

  • Warsztaty origami poprowadzone przez Dorigami
  • Spektakl Kobito Rakugo
  • Gry typu Virtual Reality poprowadzone przez The Basement VR
  • Gry muzyczne
  • Fotostudio
  • Biblioteka Gier Planszowych
  • Prelekcje oraz dyskusje utrzymujące się w temacie Azji

I wiele, wiele innych!

Przydatne Linki:

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/268739327049881

Strona www wydarzenia: https://asian-week.thebasement.pl/

Fanpage The Basement: https://www.facebook.com/thebasementpl/

Zakup biletów: https://ekobilet.pl/parzenica/the-basement–asian-week-1534948507344/304436-bilety

 

A na koniec konwencja wydarzenia którą możecie znaleźć na oficjalnej stronie internetowej:

“Przez tysiące lat władcami niebios, ziemi i wód były trzy stworzenia: Smok, Tygrys i Karp. Opiekowały się one mieszkańcami, broniły słabszych, dbały o dobrobyt: Smok o imieniu Long latał nad rozległymi krainami Chin, Tygrys Holang-i obserwował ludzi z dystansu, wśród koreańskich gór, natomiast Karp Koi pływał rzekami tuż obok wiosek mieszkańców kraju Japonii. Smok, Tygrys i Karp dbali o swoje krainy najlepiej jak się dało, lecz głód, choroby i wojny często dawały o sobie znać. W tym samym czasie do dalekiej Azji dotarła wieść o tym, że pierwszy raz po stu latach w Europie wypłynęło magiczne źródło, które może spełniać życzenia. Tym samym Smok, Tygrys i Karp wyruszają w niesamowitą i momentami niebezpieczną podróż ku Poznaniu, by odnaleźć magiczny artefakt! Czyje marzenia się spełnią? Kto dotrwa do końca? Jak skończy się ta przygoda? Weźcie udział w Asian Week razem z nami!”

 

Zapraszamy na wydarzenie oraz na audycję!


Hikan

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.