[KOREA PŁD] 2015 – najbardziej oczekiwane koreańskie zespoły

W związku z początkiem nowego roku Star News zapytało ekspertów z branży muzycznej, jacy koreańscy artyści osiągną w ciągu najbliższym miesięcy największy sukces.

 

Okazuje się, że wiele możemy się spodziewać po IU, która w ubiegłym roku była mistrzynią sprzedaży cyfrowych oraz po szybko zyskującej uwagę żeńskiej grupie EXID i boysbandzie z wytwórni YG Entertainment, który jeszcze nie zadebiutował – iKON – ci artyści uzyskali po cztery głosy ekspertów, wśród których znajdowali się producenci muzyczni, przedstawiciele agencji i krytycy. Po dwa głosy zdobyli – EXO, SISTAR, A Pink, Block B, MAMAMOO i BTOB.

 

Ekspertów poproszono również o wskazanie najbardziej palące problemy, z którym k-pop będzie się musiał zmierzyć w roku 2015 – jedenaście głosów otrzymała „potrzeba większej różnorodności na rynku muzycznym”, cztery „lepsze wyszkolenie artystów”, a trzy – „zróżnicowanie występów”.

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.