[Japonia] Stacja kolejowa dla jednego pasażera

Trzy lata temu stacja Kyu-Shirataki na północy Hokkaido niedaleko miasta, miała zostać zamknięta z powodu braku pasażerów. Jednakże kolejarze opóźnili ten plan właśnie o trzy lata. Wszystko za sprawą jednej uczennicy, która, jak się okazało, była jedyną pasażerką korzystającą dalej z opuszczonej stacji.

Z jej to powodu na stację przyjeżdża pociąg dwukrotnie – rano, gdy jedzie ona do szkoły i wieczorem, gdy wraca do domu. Stan ten ma się utrzymać do marca, gdy przewidywane jest zakończenie edukacji przez uczennicę, której imię nie zostało upublicznione.


Pilarious

Komentarze z Facebooka

Jeden komentarz do [Japonia] Stacja kolejowa dla jednego pasażera

  • RadioAoi |  mówi:

    […] styczniu mogliście u nas przeczytać o stacji kolejowej na północy wyspy Hokkaido, na której stawały pociągi, by przetransportować jednego, […]

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.