After-School Hanako Kun dostanie anime już w październiku!

Square Enix i TBS w czwartek poinformowały, że 12 października premierę będzie miało anime na podstawie mangi After-School Hanako-kun (będącej spin-offem Toilet-Bound Hanako-kun) autorstwa Iro Aidy. W nowym anime pojawi się ta sama obsada co w oryginalnej serii. Za reżyserię odpowiada Masaki Kitamura, a za design postaci i reżyserię animacji Aya Higami. Muzykę, tak jak w Toilet-Bound Hanako-kun, skomponował Hiroshi Takaki.

Spin-off popularnej mangi miał swoją premierę w lutym 2018 roku (4 lata po premierze oryginalnej serii) i zakończył się w październiku 2021 roku. Wydawnictwo Yen Press opisuje fabułę w taki sposób:

Hanako-kun i jego asystentka Nene Yashiro mają zazwyczaj pełne ręce roboty, [AL1] gdy rozwiązują nadprzyrodzone zdarzenia w Akademii Kamome. Ale co robią, gdy mają od tego przerwę? Przekonaj się sam, czym bohaterowie Toilet-Bound Hanako-Kun zajmują się w czasie wolnym od szkoły!

Źródło: https://www.animenewsnetwork.com/news/2023-08-24/after-school-hanako-kun-spinoff-manga-gets-short-tv-anime-in-october/.201565


Asahi

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.