[Chiny] Śmiertelny wypadek 14-letniej dziewczyny w Parku Rozrywki Zhaohua

Dnia 4 lutego 2017 roku w Parku Rozrywki Zhaohua w Chinach doszło do tragicznego wypadku, którego 14-letnia ofiara niestety nie przeżyła.
Dziewczynka chciała jedynie skorzystać z najpopularniejszej atrakcji zwanej „Podróż w przestrzeń”, lecz jedyną podróżą jakiej doświadczyła była podróż z niemałej wysokości prosto na metalową podłogę, kiedy zaczepiona o maszynę ostatecznie została wyrzucona z ogromną siłą w dal. Niemalże od razu przystąpiono do próby ratowania dziewczyny, jednak okazało się to bezskuteczne, gdyż 14-latka doznała zbyt wielkich obrażeń wewnętrznych, przez co zmarła na miejscu. Świadkowie tragicznej sytuacji w dalszym ciągu próbują dociec co było przyczyną wypadku – wadliwy sprzęt a może błąd ludzki?


Metoshi

Tagi:  

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.