Niemiecki konglomerat automotoryzacyjny Volkswagen ogłosił, że zamierza zainwestwać poważne pieniądze w budowę swojej pierwszej fabryki w Chinach.
Fabryka ma powstać na zasadzie współpracy niemieckiej firmy z chińskim SAIC Motor. Jak podaje niemiecka prasa, planowana produkcja w fabryce wynosić ma 300 tys. samochodów, co odpowiadać ma rosnącemu światowemu zapotrzebowaniu na samochody tej marki. Fabryka umiejscowiona ma zostać w Changsha, a jej budowa ruszy już w ten czwartek. Fabryka ma zostać otwarta w 2016 roku – dalszcze szczegóły dotyczące fabryki zostaną podane już po podpisaniu oficjalnej umowy.




![[Chiny] Facebook wkrada się do Szanghaju [Chiny] Facebook wkrada się do Szanghaju](https://radioaoi.pl/wp-content/uploads/2017/09/mark_zuckerberg_xi_jinpingfront-150x150.jpg)
![[Chiny] Ceny nieruchomości w marcu wzrosły [Chiny] Ceny nieruchomości w marcu wzrosły](https://radioaoi.pl/wp-content/uploads/2013/04/rhee_2_619-150x150.png)
![[Chiny] Przyjezdni naruszają prawo planowania rodziny [Chiny] Przyjezdni naruszają prawo planowania rodziny](https://radioaoi.pl/wp-content/uploads/2013/04/one-child-policy-chinese-family-small-150x150.jpg)
![[Chiny] Targi pracy dla niepełnosprawnych w Pekinie [Chiny] Targi pracy dla niepełnosprawnych w Pekinie](https://radioaoi.pl/wp-content/uploads/2013/04/images444-150x150.jpg)
Zostaw odpowiedź