[Chiny] Nieodwzajemniona miłość doprowadza do tragedii

27-latek zeznał w sądzie w Hangzhou, że był zakochany w swojej ofierze przez ostatnie osiem lat. Poznali się w szkole średniej. Opuścił on Chiny żeby studiować w USA, ale zachował kontakt z kobietą, która informowała go regularnie o tym, jak się jej powodzi.

Na przestrzeni lat kupował jej różne luksusowe prezenty, takie jak torebki znanych projektantów i droga biżuteria, ale dary te nie podbiły jej serca. Gdy zaproponował randkowanie, stwierdziła, ze najpierw muszą się lepiej poznać.

Mężczyzna chciał to zrobić, dlatego porzucił swoje życie za granicą i wrócił do Chin aby żyć z ukochaną. Zostali współlokatorami z jeszcze jedną kobietą. Nie wszystko poszło po jego myśli, szybko odkrył, że przy jej łóżku stoi oprawione zdjęcie innego mężczyzny.

Podczas rozprawy stwierdził, że w ciągu ośmioletnich zalotów ani razu nie pozwoliła mu zrobić wspólnego zdjęcia. Zaczął nawet wyszukiwać w internecie hasła „samobójstwo”, „skok z budynku”, „kara za umyślne morderstwo”.

Sprawy pogorszyły się 20 marca, kiedy wieczorem usłyszał rozmowę telefoniczną ofiary, w której opowiadała pewnej osobie, jak bardzo nienawidzi swojego współlokatora.

Mężczyzna zeznał, że nie mógł tamtej nocy spać. Gdy tylko się obudził, wparował do pokoju kobiety, podniósł ją i zrzucił z balkonu na dziewiętnastym piętrze.

Sąd nie ogłosił jeszcze werdyktu w tej sprawie.


Sora

Tagi:  

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.