[Chiny] Nadmierna ilość seksu spowodowała u mężczyzny znaczny uszczerbek na zdrowiu

Obywatel Chin nie jest w stanie uprawiać więcej seksu ze swoją małżonką, ponieważ spowodował on u niego znaczny uszczerbek na zdrowiu. Chociaż stosunek seksualny jest ważną częścią każdego małżeństwa, to jego nadmiar może szkodzić, podobnie jak wszystko inne.
Przekonał się o tym 30-letni mężczyzna, który w przeciągu 100 dni uprawiał seks ze swoją żoną 1000 razy, zarówno wieczorem jak i o poranku. W miarę upływu dni dostrzegł, że znajduje się w złym stanie. Został przeniesiony do szpitala, gdzie lekarz poinformował go, że nadmierna ilość seksu spowodowała u niego spadek zdrowia oraz wagi z 85 do 50 kilogramów. Dodatkowo szacuje się, że pozostało mu wyłącznie 5 lat życia.
Po usłyszeniu fatalnej wiadomości, żona rzekomo wściekła się na swojego męża, po czym złożyła wniosek rozwodowy, który jest obecnie rozpatrywany w sądzie w prowincji Sichuan.


Metoshi

Tagi:  

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.