[Chiny] MSN wciaż aktywny w Chinach

Już w zeszłym roku firma Microsoft zapowiedziała zaprzestanie wsparcia dla jednej ze swoich usług, komunikatora MSN, na rzecz przekierowania kont użytkowników do popularnej usługi Skype, którą firma zakupiła w 2011 roku. Jednakże, użytkownicy MSN-a w Chinach nadal będą mogli korzystać z usługi dzięki wspólnym przedsięwzięciu Skype oraz chińskiej firmy internetowej TOM Online.

Dzięki umowie, w ramach której Skype posiada 51% udziałów firmy już od 6 lat użytkownicy w Chinach mogą korzystać z komunikatora MSN. W okresie największej popularności z usługi korzystało 20 milionów Chińczyków. MSN jest wciąż popularnym komunikatorem w Chinach, dzięki spadkowi o zaledwie 5 milionów użytkowników, którzy zaczęli korzystać z QQ czy Sina Weibo. Wierni MSN-owi użytkownicy od czasu odłączenia usługi skarżą się jednak na problemy z pocztą oraz innymi usługami internetowymi od Microsoft.

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.