[Chiny] Młodzi w poszukiwaniu drugich połówek

Jak podają organizatorzy, na najbliższą imprezę swatającą w Szanghaju zapisało się już 10 tys. młodych, samotnych osób.

Wśród uczestników eventu, który odbędzie się w przyszły weekend, 60% stanowią osoby poniżej 30. roku życia. Jak podaje szanghajski Związek Swatów, najmłodsi uczestnicy mają 22-23 lat, oboje są studentami. Jak podaje przewodniczący Związku, Zhou Juemin, niektórzy rodzice martwiąc się o przyszłość swoich dzieci wymusili na nich zgłoszenie uczestnictwa w imprezie.  Przewodniczący wyjawił również, że w trakcie tegorocznego eventu spodziewa się większego uczestnictwa osób urodzonych po roku 1990. Ponadto, w tym roku zapisało się więcej mężczyzn niż w latach ostatnich – pomimo tego, że w zeszłym roku w imprezie wzieło udział ok 40 tys. osób, mężczyzn pojawiło się bardzo niewiele.

Tagi:  

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.