[Chiny] 60-letni nauczyciel matematyki oskarżony o molestowanie uczennic

60-letni nauczyciel matematyki uczący w szkole podstawowej w prowincji Henan został oskarżony o molestowanie uczennic, które w większości miały 10 lat. Według policji dotykanych w niewłaściwy sposób było 15 dziewczynek, jednak rodzice dzieci ze szkoły twierdzą, że mogło ich być znacznie więcej. Xu Guozheng naruszał ich sferę intymną w momencie, gdy te stały na podeście w klasie albo siedziały w ławce. Chłopcy jedynie przyglądali się uważnie, a część z nich wybuchała śmiechem. Wielu rodziców w obawie o pogorszenie sytuacji nie chciało nagłaśniać tej sprawy, natomiast pozostali wmawiali sobie, że jest ona nieprawdą. Pomimo tego nauczyciel ostatecznie został aresztowany, zaś większość jego ofiar przeniesiono do innych szkół.


Metoshi

Tagi:  

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.