[Chiny] 6 ofiar śmiertelnych w wypadkach w Majowy Weekend

Również Chińczycy świętują początek maja długim weekendem. Jednakże, w samym Szanghaju w jeden dzień śmierć w wypadkach poniosło już 6 osób.

W pierwszym z śmiertelnych wypadków kierowca ciężarówki zderzył się z motorynką: śmierć poniósł kierowca jednośladu oraz jego 11-letni wnuczek. Z kolei w kolejnym zderzeniu z ciężarówką śmierć poniosło 3 pasażerów samochodu osobowego: kierowca, 41-letnia kobieta, aktualnie znajduje się w stanie krytycznym. Zaledwie pół godziny po tym wypadku kierowca śmierciarki wjeżdżająć w budowę zabił 50-letniego pracownika, a dwoje ciężko ranił. Ponadto, już wczoraj, 1 maja 2013, autobus należący do muzeum morskiego C. Y. Tung wpadł do rzeki w regionie Pudong – na szczęście wszyscy pasażerowie uratowali się z warku, ponosząc jedynie lekkie obrażenia.

 

Tagi:  

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.