Wywiad z Aralką w Radiu AOI!

 

Mamy przyjemność poinformować Was o ciekawej osobistości, która pojawi się na antenie Radia AOI! Już 2. grudnia (piątek) o godzinie 21. odbędzie się wywiad z Aralką! Będzie gorąco!

Aralka, a właściwie Julia Bernard zyskała sławę dzięki występowi w międzynarodowej edycji najstarszego w Japonii show, Nodojiman The World. Chwilę po powrocie posypały się przed nią przeróżne propozycje (występ w Dzień Dobry TVN, Uwaga!). Z telewizją miała już sporo do czynienia, gdyż występowała gościnnie w polskich serialach.

Jednak występ w talent show nie był wszystkim na jej drodze. Od dłuższego czasu prowadzi konto na  YouTube , gdzie zamieszcza lekcje językowe (polski, angielski, japoński), a także covery różnych artystów muzycznych. Każdy, kto zainteresował się tym wątkiem może odwiedzić jej kanał i posłuchać, co ciekawego ma do powiedzenia. Jako, że sama od 6 lat uczy się języka japońskiego, może trafi do Was chociaż trochę jej wiedzy. Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy na audycję!

 

Komentarze z Facebooka

Jeden komentarz do Wywiad z Aralką w Radiu AOI!

  • Legoras  mówi:

    supcio 🙂 Mam nadzieje że nie wcześniej niż przez 20.

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.