[Polska] Zaproszenie na “XVIII Dni Japonii” Studenckiego Koła Naukowego Gospodarki i Kultury Japońskiej SGH

SKN Gospodarki i Kultury Japońskiej wraz z SKNem Motoryzacji serdecznie zapraszają na XVIII edycję DNI JAPONII, której tematem przewodnim będą japońskie projekty inwestycyjne i ich znaczenie dla rozwoju polskiego przemysłu motoryzacyjnego.

Event odbędzie się w dniach 19-21 kwietnia 2016 w Szkole Głównej Handlowej
w Warszawie i, jak co roku, został objęty patronatem honorowym Ambasady Japonii.
Czekają na Was dwa panele dyskusyjne: „Japanese investments – driving force of the Polish automotive industry” i „J-FASHION: od Street Style do High Fashion”, warsztaty, m.in. warsztaty robienia sushi, origami, Taiko (nauczycie się grać na bębnach japońskich), słodyczy japońskich i warsztaty kimono, wykłady dla fanów motoryzacji i nie tylko, poczęstunek sushi i wiele, wiele innych atrakcji.
Wśród uczestników wszystkich wykładów rozlosujemy wejściówki na warsztaty i specjalne japońskie prezenty, a na uczestników panelu J-FASHION czekają butelki od SOTI Natural!

Więcej informacji na temat wydarzenia oraz informacje o zapisach znajdziecie na naszej stronie internetowej: www.sknjaponia.wordpress.com, na stronie projektu: www.dnijaponii.wordpress.com lub na fanpage’u na Facebooku

ZAPRASZAMY!!!

 


Pilarious

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.