[Polska] Wspomóż Warsaw-Beijing Forum w konkursie na Studencki Projekt Roku

Warsaw-Beijing Forum, najważniejszy studencki projekt łączący Polskę i Chiny, ma szansę na zdobycie tytułu Studenckiego Projektu Roku!

#WBF to przedsięwzięcie, którego celem jest nawiązanie współpracy na 3 płaszczyznach: biznesowej, akademickiej i kulturowej. Studenci z Polski i Chin co roku spotykają się w Warszawie w maju i w Pekinie w październiku, by wspólnie wziąć udział w wykładach i warsztatach dotyczących prawa, gospodarki i kultury obu krajów. Spotkania te prowadzone są przez wybitnych ekspertów: przedsiębiorców, prawników oraz przedstawicieli ministerstw i korpusów dyplomatycznych. Warsaw-Beijing Forum to jedyny projekt studencki o tak wysokim poziomie merytorycznym. Wiedza zdobyta w Warszawie i w Pekinie z pewnością posłuży uczestnikom do kształtowania przyszłych relacji między Polską a Chinami.

Zagłosuj na #WBF i pomóż nam jeszcze bardziej zbliżyć do siebie Warszawę i Pekin!

https://studenckiprojektroku.pl/projekt/157

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.