[Polska] Mokon V – Goście konwentu

Gorąco zachęcamy Was do uczestnictwa w konwencie „Mokon 5”. Tegoroczna edycja będzie przyjmie wielu wspaniałych cosplayerów. Przygotujcie się na wysmienitą zabawę.

Pierwszym gościem będzie dobrze znana wszystkim Aleksandra „Shappi” Tora, zwyciężczyni ubiegłorocznego European Cosplay Gathering oraz Cosplay World Masters. Reprezentowała także Polskę na EuroCosplay. Jak wiadomo Shappi jest mistrzynią w tworzeniu wszelakich zbroi. Na Mokonie poprowadzi panel „Odlewy i zywice w Cosplayu”.

Kolejną zaproszoną osobą, będzie Katarzyna „Kairi” Siedlecka, zwyciężczyni tegorocznego EuroCosplay w Londynie. Ponadto trzykrotnie występowała w finałach ECG. Na konwencie poprowadzi dla Was dwa panele:

– “Mamo, ja chcę cosplay!” czyli jak rozpoczęcie zabawy z cosplayem
– “ABC prezentacji na scenie” czyli tajniki tworzenia prezentacji scenicznej

Honoru męskiej płci będzie bronił tegoroczny finaliasta EuroCosplay oraz ubiegłoroczny finalista ECG Jakub „Zel” Kołecki znany przede wszystkim z cosplayu Iorwetha z Wiedźmina oraz Flynna z Zaplątanych. Jakub zaprezentuje praktyczne warsztaty aktorskie.

No tak, jak wiadomo Polacy odnoszą wielkie sukcesy w konkursach Cosplay, ale nie jesteśmy jedynymi specjalistami na świecie. Z tego powodu, zaprosiliśmy na Mokon cosplayerkę z Niemiec. Będzie nią Anna „Artflower” Schunk, uczestniczka World Cosplay Summit 2014 oraz EuroCosplay 2012. Na Mokonie możecie uczestniczyć w jej dwóch panelach:

– „Gorsety w cosplayu”

-„Szycie dla początkujących”

Dla osób, które niekoniecznie są fanami cosplayu przygotowaliśmy szereg innych atrakcji. Najważniejszą z nich będzie turniej w League of Legends organizowany przez „SDManagement” Do wygrania wspaniałe nagrody:

1 miejsce: 10860 RP + Triumphant Ryze(na gracza), 5x TP-LINK Archer C20i
2 miejsce: 8230 RP(na gracza), 5x zestaw gadżetów Gigabyte
3 miejsce: 5400 RP(na gracza), 5x zestaw gadżetów Gigabyte
4 miejsce: 2700 RP(na gracza), 5x zestaw gadżetów Gigabyte

Zapisy do turnieju pod adresem: http://www.sdmanagement.pl/aktualnosci/mokon-5.html

Bilety są już w sprzedaży. Rezerwacji możecie dokonywać pod adresem: https://nagatosystem.pl/tickets/mokon5

Ceny biletów już od 15 zł !

Jeśli nie zdążycie kupić przez internet, zawsze będzie mogli kupić go na miejscu

Zachęcamy do zapisywania się na wydarzenie „Mokon 5” na facebooku, gdyż znajdziecie tam najświeższe informacje: https://www.facebook.com/events/1522336268012398/?fref=ts

Po więcej informacji zapraszamy także na naszą stronę internetową: http://mokon5.miohi.pl/news

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.