[Polska] Animatsuri 2015 coraz bliżej!

Animatsuri zbliża się wielkimi krokami więc postanowiliśmy przybliżyć wam ten temat. Dla tych, którzy nie wiedzą czym jest Animatsuri śpieszę sprostować. Jest to Warszawski Festiwal Kultury Japońskiej, tym razem opowiadający o historii z okresu Bakumatsu to już siódma edycja cyklicznej imprezy promującej japońską kulturę i popkulturę, której organizatorem jest Stowarzyszenie Animatsuri.

W tym roku data konwentu przypada na 10-12 lipca.

Podczas trwania imprezy będzie można wziąć udział w licznych atrakcjach oto kilka z nich:

-Animcowe Kalambury
-Co to za anime?
-Bieg w kaftanie
-Filozofia dalekiego wschodu
-Karaoke
-Kino japońskie dla bardziej ambitnych
-Mangowe 20 pytań
-Ousama Game
-Rzut moherem
-Najdziwniejsze odmęty japońskiej muzyki

Aktualna lista zaakceptowanych atrakcji znajduje się pod tym linkiem: http://festiwal.animatsuri.pl/?page_id=202

To jeszcze nie wszystko! Będziecie Mieli okazje spotkać się z Gośćmi Specjalnymi:

Jacek Lipiński – główny instruktor Kendo w dojo Tonbo Kendo Warszawa, wiceprezes Polskiego Związku Kendo.

Takeshi Tedy Yokota – instruktor Karate Shotokai od wielu lat, sam ma IV dana w tym stylu.

Ilona Myszkowska – znana bardziej jako Kobieta Ślimak, to jedna z najpoczytniejszych polskich autorek komiksów internetowych. Jej najbardziej znanym dziełem jest komiks internetowy Chata Wuja Freda, a także Barwy Biedy do spółki z Kiciputkiem.

Kinga Owczarska – na co dzień nauczyciel w Akademickim Liceum przy PJWSTK, od lat związana jest z wieloma inicjatywami związanymi z tradycyjną kulturą japońską.

Bilety są już dostępne od 45-55zł za całość imprezy <Cena ulega zmianie w zależności od momentu rezerwacji. Im później, tym drożej.>

Już na koniec warto dodać, że ruszała akredytacja atrakcji więc jeśli chcesz załapać się jako wystawca i masz coś ciekawego do pokazania to nie zwlekaj!


Bejeden

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.