[Korea Płd] Koreańczycy najchętniej wymieniają telefony

Jak wynika z badań przeprowadzonych przez amerykańską firmę analizującą rynek, Strategy Analytics, Koreańczycy w zeszłym roku w 67,8% przypadków wymienili telefony na nowsze modele, plasując się tym samym na czele rankingu. Współczynnik powyżej 50% oznacza, że wielu z użytkowników telefonów komórkowych zdecydowało się na zmianę modelu telefonu jeszcze przed końcem terminu umowy. W Korei Południowej najpopularniejsze są umowy dwuletnie.

Tuż za Koreańczykami znajdują się mieszkańcy Chile (55,5%) oraz Stanów Zjednoczonych (55,2%). Najmniej chętnie telefony wymieniają Urugwajczycy, u których ten współczynnik wynosi 8,4%. Bazując na wynikach badań firma Strategy Analytics przewiduje, że współczynnik w Korei Południowej ma jeszcze szansę wzrosnąć w tym roku do 70%, ale stopniowo obniży się o 7,1% w ciągu najbliższych 4 lat.

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.