[Korea Płd.] EXID powróciły z kolejnym hitem – ‘Ah-Yeah’

Dziewczyny z zespołu EXID powrócił nową piosenką, która może stać się kolejnym hitem. Po sukcesie z piosenką „UP&DOWN” EXID pokazują się w trochę innym klimacie. Kawałek jest bardzo oryginalny i wpadający w ucho, może to potwierdzić ponad milion osób które obejrzało już ten teledysk na youtube. Taki wynik wejść teledysk osiągnął w zaledwie dwa dni. Jest to duży wyczyn dla grupy dziewczyn, które sławę osiągnęły dopiero poprzez ostatnią piosenkę (w lutym tego roku) po raz pierwszy od debiutu w 2012 roku.
“Ah Yeah” jest bardzo chwytliwym utwórem z jazzowymi instrumentami i dość niesamowitym rapem. Sam teledysk jest zabawny i ma w sobie kilka śmiesznych ruchów, z pewnością przypadnie do gustu fanom piosenki „UP&DOWN”.
Teledysk można zobaczyć tutaj:


Elys

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.