[Korea Płd.] „Who’s Your Mama” zdobyła już ponad trzy miliony odsłon

Nowa piosenka od J.Y. Park’a błyskawicznie pnie się do góry po listach przebojów, lecz także zdobywa miliony odsłon na youtube. Piosenka pochodzi z albumu artysty pod tytułem „24/34”.
Teledysk do piosenki „Who’s Your Mama” pojawił się 12 kwietnia na youtube i jeszcze tego samego dnia obejrzało go ponad milion osób, lecz na tym nie koniec, gdyż piosenka jest bardzo chwytliwa i przyciągnęła już ponad 3 miliony widzów. Dość nietypowy kawałek spodobał się najwidoczniej koreańskim jak i zagranicznym fanom, chociaż możliwe, że ciekawskich przyciąga także widok pięknych pań w teledysku.
J.Y. Park udowodnił już wielokrotnie, że jest wielki jako producent i autor piosenek, jednak dopiero gdy staje się artystą możemy zobaczyć jego cały talent.

Teledysk można obejrzeć tutaj:


Elys

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.