[Japonia] Wyrok śmierci dla Japończyka

65-letni mężczyzna, Kosei Homi, został skazany na śmierć przez Sąd Rejonowy w Yamaguchi za zamordowanie swoich pięciu sąsiadów w Shunan,  prefekturze Yamaguchi. Mord miał miejsce w lipcu, 2013 roku. Mężczyzna nie przyznał się do zarzucanych mu czynów (w tym również podpalenia). Według Fuji TV proces zaczął się w zeszłym miesiącu a zakończył się w zeszły wtorek.
Ofiary były w wieku od 70 do 90 lat. Trzy ciała zostały znalezione po tym, jak dwa domy doszczętnie spłonęły, natomiast pozostałe dwa ciała zostały znalezione w domu ofiar.
Według mieszkańców wsi, mężczyzna uchodził za osobę sprawiającą kłopoty. Co więcej, Homi otwarcie przechwalał się, że nawet gdyby zamordował kogoś, to prawo by go chroniło, ponieważ się leczył.


Nuriko

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.