[Japonia] Sakai Noriko wydaje płytę po 9-letniej przerwie

Na scenę muzyczną zdecydowała się powrócić 42-letnia aktorka Sakai Noriko. Jej nowy album “Namida Hitotsubu” ukazać się ma w sklepach 22 stycznia 2014. Na płycie oprócz oryginalnych utworów aktorki takich jak “Tenka Muteki no Ai”, czy nowego utworu “Traveler” znajdą się również covery utworów chińskiej piosenkarki Teresy Teng, takie jak “Toki no Nagare ni Mi wo Makase”, czy też cover popularnej piosenki japońskiej piosenkarki Imai Miki “PRIDE”. Na DVD dołączonym do płyty znajdziemy nie tylko teledysk do tytułowej piosenki ale również chińską wersję przeboju z roku 1995 “Aoi Usagi”, który będzie możliwy do nabycia za pośrednictwem Internetu już w połowie grudnia tego roku.

Tagi:  

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.