Hiatus aktorki i idolki AKB48 Yuki Kashiwagi

Jak podała w środę 9 czerwca gazeta The Mainichi, aktorka głosowa i idolka z grupy AKB48 Yuki Kashiwagi przeszła na przerwę od działalności publicznej w związku z operacją rdzenia kręgowego.
Jej solowe koncerty Netemo Saetomo Yukirin World zaplanowane na 7-8 lipca zostały odwołane i odroczone.

Aktorka nie wzięła udziału w występie AKB48 THE AUDISHOW który miał miejsce w piątek i sobotę 12 i 13 czerwca.

Kashiwagi przeszła badania podczas telewizyjnego medycznego show które było transmitowane 3 czerwca. Badanie ujawniło u idolki cystę rdzenia kręgowego. Kashiwagi następnie opowiadała o swoim stanie zdrowia na wideo udostępnionym na YouTube 3 czerwca.

Agencja zarządzająca karierą Kashiwagi podała do informacji publicznej, że aktorka będzie kontynuowała swoją pracę mając na uwadze by nie przemęczać się fizycznie, co zalecił jej lekarz. Album zdjęciowy jej poświęcony ukaże się zgodnie z planem 15 lipca, w 30 urodziny idolki.

Do dokonań Kashiwagi należy między innymi wykonanie piosenki tematycznej do anime Sket Dance w 2011 jako spin-off całej grupy AKB48, o tytule French Kiss. Wcześniej była członkiem takich grup jak NGT48 oraz NMB48. Użyczyła również swojego głosu postaci Rumi Fujisaki w Sket Dance oraz Marimo w Mariomo no Hana: Saikou Butou-ha Shougakusei Densetsu OVA.

Źródło: https://www.animenewsnetwork.com/news/2021-06-13/akb48-idol-voice-actress-yuki-kashiwagi-goes-on-hiatus-for-surgery/.173873


Wilku

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.