[Japonia] Plastic Tree w krótkim teledysku do „Rakka”

Plastic Tree zaprezentowali krótki teledysk do nowego singla „Rakka”, którego wydanie jest zaplanowane na 2 września tego roku.
Teledysk został wyreżyserowany przez Imai Toshiko, który sprawował pieczę także nad teledyskami do piosenek „Mime” oraz „Slow”. W teledysku łatwo można zauważyć, że występ zawiera ubranego całkowicie na biało wokalistę Arimurę Ryutaro, który jednocześnie gra na gitarze. Cała kompozycja jest oparta na kolorach czerni i bieli z przejawiającymi się motywami kwiatów.
Plastic Tree jest japońskim zespołem grającym alternatywny rock, który zadebiutował w 1993 roku, lecz od tego czasu skład grupy wielokrotnie się zmieniał. Nie tylko twarze członków się zmieniały, gdyż jednocześnie co kilka lat zespół wybierał inną agencję. Obecnie zespół składa się z czterech osób: Ryūtarō Arimura(wokalista, gitarzysta), Akira Nakayama (gitara prowadząca), Tadashi Hasegawa (gitara basowa), Kenken Sato (perkusja).
Teledysk można obejrzeć tutaj:


Elys

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.