[JAPONIA] Ayaka i Mizushima Hiro spodziewają się dziecka

Aktor Mizushima Hiro (30) oraz piosenkarka Ayaka (27) spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Za pośrednictwem swojej agencji para poinformowała, że Ayaka jest w czwartym miesiącu ciąży, jednak nie przeszkodzi jej to w kontynuowaniu działalności artystycznej aż do wiosny przeszłego roku.

 

Kiedy para wzięła ślub w 2009 roku ogłoszono, że Ayaka ma chorobę Grave’a. „Nawet po moim comebacku pracowałam stawiając swoje zdrowie na pierwszym miejscu. Wyniki moich badań pod koniec zeszłego roku wskazywały, że mój stan zdrowia jest stabilny,”  wyjaśniła piosenkarka, „Stało się to dla nas szansą, żeby porozmawiać o planowaniu dziecka, i tak uzyskaliśmy to błogosławieństwo.”

 

„Teraz możemy się tylko modlić o to, by to małe życie rosło w zdrowiu,” ogłosiła para, „Będziemy szczęśliwi, jeśli będziecie dalej nas wspierać.”

 

Gratulacje dla szczęśliwych przyszłych rodziców!

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.