[Chiny] JAY CHOU ZOSTANIE JEDNYM Z TRENERÓW W THE VOICE OF CHINA

W czerwcu w Chinach rusza już czwarta edycja popularnego talent show z serii „The Voice Of…”! Do tej pory potwierdzono tylko jednego trenera jakim został właśnie Jay Chou. Co do reszty ekipy trenerskiej nadal oczekuje się odpowiedzi na zaproszenia, które powędrowały między innymi do takich sław jak Jacky Cheung , Leehom Wang czy Jonathan Lee.

Chou, jako odnoszący sukcesy aktor i piosenkarz z Tajwanu, uważany jest za doskonały materiał na trenera. Jego sukces potwierdzają liczne nagrody otrzymane w przeróżnych plebiscytach oraz albumy, które rozeszły się w liczbie ponad 30 milionów egzemplarzy! Dodatkowo pan Chou ma za sobą 6 tras koncertowych na całym świecie i występy przed 10 milionami fanów.

Ostatni sezon „The Voice of China” wygrał Zhang Bichen z Tianjin z finałową piosenką “Where Does The Time Go”.


Ainaki

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.