[USA/Japonia] Miyavi u Ellen

Japoński muzyk Miyavi wystąpił w znanym programie The Ellen Show. Prowadząca po raz pierwszy spotyka gwiazdę i wypytuje go o to jak zdobył rolę w filmie “Unbroken”(Niezłomny).
Film „Unbroken” reżyserii Angeliny Jolie opowiada o biegaczu olimpijskim Louis Zamperini (Jack O’Connell) który został wzięty do niewoli przez siły japońskie podczas II wojny światowej. Miyavi w tym filmie wcielił się w rolę strażnika obozu, którego zadaniem jest złamanie ducha głównego bohatera.
Film “Unbroken” został oparty na podstawie książki “Unbroken: A World War II Story of Surivival, Resilience, and Redemption” Laury Hillenbrand, opowiadającej historię Zamperini’ego który przeżył jako jeniec w kilku japońskich więzieniach wojennych.
Film w polskich kinach pojawił się 2 stycznia 2015.
Zapowiedź filmu możemy obejrzeć na youtube:


Elys

 

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.