[USA] Nickelodeon stworzy inspirowany K-pop’em program z Megan Lee

Amerykański kanał telewizji kablowej Nickelodeon wybrał trzy nowe programy na 2015-2016, w tym inspirowany k-pop’em „Make It Pop” z Nick Cannon jako producentem wykonawczym.
Współtworzone a także prowadzone przez producentów wykonawczych Nick Cannon oraz Thomas W. Lynch, „Make It Pop” ma dziać się w szkole z internatem gdzie losowo wybrani wspólokatorzy nawiązują więź z muzyką. Z pomocą kolegi z klasy, trio staje się inspirowanym k-pop’em zespłem, który zdobywa uznanie w całej szkole podczas przygotowań do rywalicacji o miejsce w nadchodzącym musicalu.
Nadchodząca seria komediowo-muzyczna, składająca się z 20 odcinków, będzie zawierać nowe i oryginalne piosenki, a także występy w każdym odcinku.
Megan Lee zagra Sun Hi, uczennicę, która jest specjalistką w mediach społecznościowych, Louriza Tronco zagra Jodi, która będzie modną współlokatorką Sun Hi, a Erika Tham książkową koleżankę z klasy.
Obecnie Megan Lee jest zamieszana w spór dotyczący kontraktu z koreańską agencją Soulshop Entertainment, który nie został jeszcze rozwiązany.


Elys

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.