[USA] Koreanki nie wpuszczone do Stanów.

Żeński, koreański zespół muzyczny „Oh my girl” znany z takich piosenek jak „Closer” czy „Cupid” nie został wypuszczony poza teren lotniska w Los Angeles, w którym piosenkarki były przetrzymywane bezpodstawnie przez 15 godzin! Dziewczęta były zmuszone do powrotu do domu. Obsługa lotniska tłumaczy swoje postępowanie jako coś normalnego, dodając jednocześnie, że postępowali zgodnie z obowiązującymi ich przepisami według których owy zespół nie został wpuszczony na teren Stanów. Menadżerowie zespołu wytłumaczyli w oświadczeniu prasowym ten incydent w następujący sposób: „Jako młode kobiety zostały pomylone z prostytutkami, a to ostatnio spory problem w Stanach”

Kontrole na lotniskach w USA są coraz częstrze, co ma bezpośredni związek z falami młodych azjatek zwanych „Doumi Girls”. Przyjeżdzają do Stanów w celach zarobkowych, a ich praca opiera się na zachęcaniu mężczyzn w pubach do wydawania pieniędzy. Takie praktyki są w Stanach nielegalne, trudno się więc dziwić, że służby porządkowe działają tak nadgorliwie.


Dilla

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.