Synchronizacja – nowa gra od CGG od dziś na Steamie!

Miło nam poinformować, że RadioAOI objęło patronat nad najnowszą produkcją polskiej grupy tworzącej gry typu visual novel, Chaos Group Games pt. Synchronizacja. Gra w wersji demo (rozdział 1) od 21.01.2022 r. będzie dostępna do pobrania m.in. na platformie gamingowej Steam!

Odegraj swoją rolę w fabule

Wejdź do świata Synchronizacji i odkryj jego tajemnice! Śledź jedną z dwóch dostępnych historii. Wspólnie z bohaterami poszukuj odpowiedzi w osobliwym świecie. Dowiedz się, co kryje się u podstaw tego wszystkiego… I spróbuj przerwać nieskończoną pętlę czasową.

Twoje wybory

Dwie różne historie. Dwoje ludzi spragnionych zmian. Szybko zmieniający się świat i wyłaniająca się z niego nowa rzeczywistość, która okazuje się czymś dalekim od ideału. Ukształtuj ambitną i złożoną opowieść, na którą wpływ będą miały Twoje decyzje. Odkrywaj ukryte warstwy opowieści.

Bohaterowie

Przenieś się do roku 8022 i poznaj Vivian – członkinię programu kosmicznego. Zanurz się w niepokojącej przygodzie i zbadaj nowo odkryty świat.
Wybierz historię Magnusa i przenieś się do 10753 roku, aby odbyć podróż w najczarniejszą godzinę ludzkości. Zmierz się z ponurym światem, którym władają władcy-maszyny.

Zawiła tajemnica się rozwija

Odkryj, co łączy obie historie.
Wejdź do Synchronizacji i wyrusz w podróż.
Wątpliwości. Dylematy. Obietnice. Nadzieja. Walka. Wolność.
Gdy rozpoczyna się „proces synchronizacji”, czas i rzeczywistość przestają być tym, czym były.

Główne cechy gry:

  • Epizodyczna gra przygodowa
  • Wybory, które bezpośrednio wpływają na zakończenie historii
  • Poznaj spostrzeżenia dwóch postaci: każda postać ma do opowiedzenia inną historię
  • Wielowarstwowaafabuła rozwijająca się w skomplikowany splot intryg
  • Przejmująca, oryginalna ścieżka dźwiękowa
  • Polski voice acting

Chaos Group Games – polska grupa zajmująca się od 2016 r. tworzeniem gier typu visual novel, odpowiedzialna za gry: Artysta, Paranormal Cafe, Aker Fern, Synchronizacja.
https://www.chaosgroupgames.com/
Synchronizacja: Steam

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.