[Świat] Zabaw się ze swoim własnym Cielem! Czyli bajeczna lalka od IOS

Już za chwileczkę, już za momencik ruszają pre-ordery na zapierającą dech w piersi lalkę od firmy Immortality of Soul! Jak łatwo się domyślić, dolf przedstawia głównego bohatera serii „Kuroshitsuji: Book of Circus”, czyli lubianego mniej lub bardziej Ciela Phantomhive’a. O ile sympatia do postaci Ciela jest w fandomie zróżnicowana, o tyle urok i bajeczność lalki nie podlega dyskusji, co możecie ocenić sami J Jak łatwo się domyślić dollfie jest edycją limitowaną i nie będzie należeć do najtańszych… Ale spokojnie, za ceną idzie również jakość i producent zapewnia, że lalka wykonana będzie z najlepszego gatunku żywicy. W cenie zawarty będzie również strój wzorowany na tym z Noah’s Ark Circus oraz dodatki jak np. opaska na oko czy kolczyki. A teraz czas na smutne informacje, czyli cena: 127 200 jenów (ok. 3 tys. PLN). Pre-orderu będzie można dokonać od 20 lutego do 31 marcu lub wyczerpania nakładu tutaj.

01 02 04 05

 


Ainaki

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.