[Świat] W tej grze zobaczymy jedną z koreańskich idolek!

Epic Games niedawno ogłosili, że planują wprowadzić odpowiednik koreańskiej idolki Shinbi (co oznacza „tajemnica” w języku koreańskim), jako kolejną grywalną postać w grze „Paragon”, która polega na bitwach multiplayer z ekipami wroga, a także potworami, które dodają więcej emocji do gry.
Charakter postaci będzie z pewnością wyjątkowy i godny podziwu, a że nieczęsto się zdarza, żeby świat gier był otwarty dla gwiazd k-popu, to zapewne Shinbi skupi na sobie uwagę fanów tego rodzaju muzyki.
Jak na razie istnieje tylko 27 postaci, lecz co 3 tygodnie twórcy są zobowiązani dodawać  ich więcej, aby gracz miał w czym wybierać. Shinbi będzie dostępna 21 lutego 2017 roku.


Metoshi

Tagi:  

Komentarze z Facebooka

Jeden komentarz do [Świat] W tej grze zobaczymy jedną z koreańskich idolek!

  • fantazjo  mówi:

    co ja bym dał aby tworzono więcej gier o dobrej fabule i rozgrywce zamiast kolorkach i twarzyczkach które bardziej zachęcają do nude modów i podważania sensu ceny

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.