[Świat] Tales of Zestiria nadchodzi

Bandai Namco oficjalnie ogłosiło, że Tales of Zestiria będzie niebawem dostępne na platformie PS4 oraz na PC za pośrednictwem Steam. Poprzednio Namco zapowiedziała swój tytuł na PS3. Gra będzie dostępna na platformie PS 16 października w całej Europie, na Bliskim Wschodzie, w Australii i Azji; poprzez Steam w obu Amerykach i Europie i na konsole PlayStation w Ameryce Północnej w dniu 20 października; oraz w Brazylii w dniu 23 października.

Tytuł ten dalej łączy się z fanami gier z gatunku RPG, którzy poszukują czystej Japońskiej linii fabularnej. Wiceprezes działu marketingu i dystrybucji cyfrowej powiedział w komunikacie prasowym „Dzięki dużemu przyjęciu obecnej generacji konsol oraz dużym zainteresowaniu platformą PC, jesteśmy więcej niż podekscytowani, że możemy udostępnić Tales of Zestiria na system PS4. W Całej Ameryce i Europie gracze będą mogli wybrać, na jakiej platformie chcę doświadczyć przygód w Tales of Zestiria”


Bejeden

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.