[Świat] Scram Kitty: Nowa konfiguracja w rocznicę

Niezależne studio Dakko Dakko wprowadzi aktualizację dla swojego platformowego shooter’a Scram Kitty and his Buddy on Rails. Gr a jest dostępna na konsolach: PlayStation 4, PlayStation Vita oraz Wii U.

Jeśli nie wiesz czym jest wyżej wymieniona gra to spieszę z wyjaśnieniem.
Scram Kitty and his Buddy on Rails jest połączeniem platformówki oraz strzelanki. Celem gracza w każdym poziomie jest zabicie myszy, które wdarły się do gospodarstwa kotów. Ruch jest ograniczony do szyn, które są rozmieszczone na zewnątrz poziomu, ale można przechodzić od szyny do szyny.

Aktualizacja ma na celu uczynić grę bardziej atrakcyjną. Na początku w grze postać mogła chodzić lub strzelać natomiast ten update będzie umożliwiał strzelanie podczas chodzenia.
Ponadto będzie pozwalała również na większą swobodę, a niektóre bronie będą bardziej wydajne. Wszystko zostało omówione w tym filmie.


Bejeden

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.