[Świat] Premiera Uncharted 4: A Thief’s End

Dla fanów gry Uncharted mamy ważną wiadomość! Jak zapewne niektórzy wiedzą premiera gry z naszym poszukiwaczem przygód Nathanem Drake’em była zapowiedziana na zimę tego roku. Niestety została ona przesunięta za WIOSNĘ 2016. Na Play Station Blog twórcy tego świetnego tytułu powiedzieli, że Uncharted 4 jest bardziej ambitna niż przypuszczali przez co muszą ją lepiej dopracować. Musimy pamiętać o tym, że Uncharted 4 wychodzi jako pierwsza na PS4. Żadna z wcześniejszych części (Uncharted 1/2/3) nie była dostępna na PS4.

Trzeba być nastawionym pozytywnie i czekać na premierę ( WIOSNA 2016 ) oraz miejmy nadzieję że kolejna cześć przygód Nathana będzie jeszcze lepsza od poprzednich!


Gawello

Tagi:  

Komentarze z Facebooka

Zostaw odpowiedź

Możesz używać tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uzupełnij Captchę: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Używamy wtyczki Akismet by walczyć ze spamem. Wysyłając komentarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych. Dowiedz się więcej.